ره آوردی نو در تولید قطعات صنعتی

رولیک پرسی

رولیک پرسی

رولیک پرسی از قدیمی ترین و متداول ترین رولیک ها در صنعت می باشد. این رولیک ها بر اساس قدمت و کاربردشان ابعاد و جنس‌های متفاوتی مانند گالوانیزه، آهن و استیل دارد. این نوع رولیک ها قابل استفاده در کارخانه های شن وماسه شویی ، فروشگاه های تجهیزات صنعتی فرودگاه ها، و مجموعه های فنی  و صنعتی مراکز خرید و … می باشند.

رولیک پرسی،  هم مانند دیگر رولیک ها در انواع مختلف و در اندازه های متفاوت از نظر طول و قطر ساخته می شونداین رولیک جزء با سابقه ترین رولیک هرزگردها می باشدکار رولیک های پرسی مانند سایر رولیک ها به گردش در آوردن تسمه  نوار نقاله می باشد.

این رولیک در بین تمامی رولیک های تولید شده جز ساده ترین و ارزان ترین  نوع به حساب می آید. تمامی اجزای اصلی تشکیل دهنده این رولیک به صورت پرس شده درون یک محفظه استوانه ای قرار گرفته است. در این حالت امکان باز کردن و ایجاد تغییر در آن وجود ندارد.

در صورت خراب شدن یک بخش کوچک در درون رولیک امکان تعویض آن جز وجود نخواهد شد. در نتیجه تمامی کارایی رولیک از بین خواهد رفت. اما این دلایل به هیچ وجه مانع از عدم خرید و کارایی آن نخواهد شد. زیرا استفاده از آن بسیار آسان بوده و دارای محبوبیت زیادی در بین افراد صنعتی می باشد.

 

رولیک پرسی گروه صنعتی رهاورد