اثرگذاری کالای با کیفیت در بازار

به برخی از  قابلیت های موثر که یک کالا یا خدمت از آن برخوردار است، کیفیت می گویند مثل دوام و طول عمر ، سهولت استفاده، تغییر پذیری، بهبود پذیری و دیگر صفات با ارزش و سودمندی که مورد توجه مشتری است. بنابراین کیفیت، مجموعه خصوصیات و مشخصات کالا یا خدمتی است که نیازها و رضایت مشتری را در حد انتظار وی یا حتی بیشتر از آن را تامین می کند. یکی از بارزترین ویژگی های تولیدکننده موفق تبدیل نیازهای مشتری و خواسته های او به خصوصیات کالا و یا خدمات خود می باشد.

بنابراین دریک بازار سالم و شفاف سمت و سوی عوامل تولید ، توزیع و فروش همواره در جهت خواست و رضایت مشتری است و بنگاه های اقتصادی که برای بالا بردن کیفیت محصول تلاش میکنند می بایست نظام خود را با ویژگی کیفیت برتر و متناسب با نیاز مشتری طراحی و هماهنگ کنند .

 کیفیت امری فراگیر و فرایندگرا می باشد بنابراین تولید کالای با کیفیت در مجموعه ای میسر است که مهمترین هدف خود را به بالا بردن کیفیت اختصاص داده باشد و مدیریت آن کاملا به کیفیت اعتقاد قلبی داشته باشد .

سرانجام بررسي و کنترل محصول براي کسب اطمينان لازم در مورد سالم بودن و عدم وجود عيوب زيان بخش در آن براي جلوگيري از شکست زودرس، که در مواردي مي تواند عواقب ناگواري را به دنبال داشته باشد، بسيار مهم و قابل توجه است.

<< گروه صنعتی رهاورد در طی سالیان متوالی و فعالیت در عرصه  تولید رولیک ، کیفیت را سر لوحه ی کار خود قرار داده است و در این مسیر گام برمیدارد .  >>

اشتراک گذاری:
 مدیر وبسایت

درباره مدیر وبسایت

مدیریت وبسایت مجموعه رهاورد